OGK lõpupidu 6. novembril jääb ära

Otepää Golfiklubi on traditsioonide kohaselt iga hooaja lõpus pidanud maha toreda peo, mille käigus vaadatakse tagasi mööduvale hooajale, tunnustatakse parimaid ja veedetakse meeleolukalt  aega heade klubikaaslaste seltskonnas. 
Sel aastal on koroonapandeemiast tingitud olukord viinud meid tõdemusele, et vastutustundlik on vähendada liigseid kontakte ja loobuda meelelahutusliku sisuga ürituste korraldamisest kui see ei ole vältimatult vajalik. 

Hooajal lõpupeol on oluline koht aktiivsete klubiliikmete kalendris. Aga meie liikmete seas on ka mitmeid meditsiinitöötajaid, kelle jaoks praegune aeg on märkimisväärselt tähenduslikum kui lihtsalt golfisõbral. Jah, me oleme enamikus vaktsineeritud ja meile läheb korda, et ühiskonnas oleks mõistmist lahendada kriisid arukalt. 

6. novembrile planeeritud peo ärajätmine on meie  tagasihoidlik panus selleks, et järgmisel aastal saaksime kergema südamega korraldada kõiki traditsioonilisi ettevõtmisi täies mahus. Golf kui värskes õhus väikestes gruppides läbiviidav aktiivne füüsiline tegevus on jätkuvalt parim vahend püsida terve ja toonuses, seega kutsume üles kõiki ikka golfi mängima ja Otepää golfiklubi tegemistes kaasa lööma. 
Kindlasti leiame võimaluse anda edasi tunnustus neile, kes sellel hooajal on saavutanud märkimisväärseid tulemusi, aidanud kaasa klubielu korraldamisele ja teinud koos veedetud aja nauditavaks.  

Parimate soovidega,
OGK juhatus ja lõpupeo korralduskomitee.